Ana Sayfa Bitcoin Haberleri Adidas, Bitcoin ve Kripto Piyasasına Hızlı Girdi: Coinbase İle Ortaklık Duyuruldu

Adidas, Bitcoin ve Kripto Piyasasına Hızlı Girdi: Coinbase İle Ortaklık Duyuruldu

0
Adidas, Bitcoin ve Kripto Piyasasına Hızlı Girdi: Coinbase İle Ortaklık Duyuruldu

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase şirketi kısa bir süre önce yeni bir ortaklık yaptığını duyurdu. Dev kripto para borsası spor malzemeleri üreticisi ve tedarikçisi Adidas firması ile resmen partner olduğunu açıkladı.

Dünya’nın en büyük spor malzemeleri üreticisi Adidas geçtiğimiz günlerde metaverse alanına katıldığını ilan etmişti. Öyle ki, Adidas’ın bu kadar hızlı bir şekilde Bitcoin ve kripto piyasasına giriş yapması, herkesi şaşırtmış durumda.

Kurumsal firmaların kripto borsaları ve kripto para birimleri ile ortaklık anlaşmalarına bir yenisi daha eklendi. Dünyanın en büyük kurumsal firmaları arasında yer alan Adidas, NFT ve metaverse alanında ilerlemek amacıyla, kripto borsası Coinbase ile stratejik bir ortaklığa gittiğini kısa süre önce açıkladı.

Şirket, resmi Twitter adresinden yaptığı paylaşımda ”Coinbase ile ortak olduk. Muhtemelen bu daha hiçbir şey” şeklinde ortaklığı takipçilerine duyurdu. Coinbase şirketi bu paylaşıma yorum olarak kalp emojisi bırakırken, Dogecoin kurucusu Shibeetoshi Nakomoto ortaklığın büyük bir iş olduğunu ve şirketin hissedarı olarak tebrik ettiğini belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz