Dogecoin (DOGE) günü olarak bilinen 20 Nisan 2021’de çok önemli bir müjde daha geldi ve DOGE yatırımcıları iki gelişmeyi bir arada kutluyor. Elektronik sektörü odaklı çevrimiçi perakende satış platformu Newegg, bundan sonra DOGE ile ödemelerin kabul edileceğini açıkladı.

Şirket aslında daha önce bunun müjdesi olarak görülen bir haber paylaşmıştı. Resmi duyuru öncesinde Tesla CEO’su Elon Musk’a seslenen Newegg, Musk’ın favori kripto para birimini platformda ödeme yöntemi olarak ekleseler bunun kendisi tarafından kullanılıp kullanılmayacağını sorguladı. ABD’nin en büyük çevrimiçi alışveriş platformlarından birisi olan Newegg, Twitter üzerinden yaptığı bu duyuruya da inanılmaz bir reaksiyon aldı.

Söz konusu gönderi 10.000’den fazla beğeni alırken buna binlerce cevap ve 4.613 retweet geldi. Cevaplar arasında öne çıkanlardan birisinin ise DOGE fiyatı düşüş yaşadığında Newegg’in buna pişman olacağı yönündeydi. DOGE fiyatı kesinlikle son dönemde inanılmaz bir yükseliş yaşadı ve Elon Musk artık eskisi kadar etkili olmasa da DOGE yükselişini sürdürüyor.

DOGE fiyatının özellikle bugün ciddi bir yükseliş yaşaması beklenebilir. Kripto para piyasası tamamen kızıla bürünse ve BTC de dahil bütün kripto paralar düşüş yaşasa da DOGE %22’lik yükseliş ile 0,41 dolardan işlem görmekte.

DOGE fiyatı için psikolojik direnç noktasının ise 0,50 dolar olduğu biliniyor. 20 Nisan 2021 olarak bilinen DOGE günü ise fiyat üzerinde inanılmaz bir etki ve oynaklık yaratabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz