Ana Sayfa Altkoin Haberleri Anahtar Kelimeler: Airdrop Beklenen Altcoin Projesi, Mainnet Öncesi Gelişen Sistemi Tanıtıyor!

Anahtar Kelimeler: Airdrop Beklenen Altcoin Projesi, Mainnet Öncesi Gelişen Sistemi Tanıtıyor!

0
Anahtar Kelimeler: Airdrop Beklenen Altcoin Projesi, Mainnet Öncesi Gelişen Sistemi Tanıtıyor!

Fuel Labs, 2024 yılında ana ağa geçişin gerçekleşeceğini duyururken airdrop ihtimali göz önünde bulundurulmaya başlandı.

Ethereum Rollup’ları için özel olarak tasarlanmış bir işletim sistemi olan Fuel’in ekibi, ana ağa (mainnet) geçişin 2024 yılının üçüncü çeyreğinde gerçekleşeceğini duyurdu.

Açılımı Rollup Operating System (Rollup Operasyon Sistemi) olan bu teknolojinin, geliştiricilerin ölçeklenebilir merkeziyetsiz uygulamalar üretmesini ve farklı blokzincirleriyle etkileşim kurmasını kolaylaştıracağına yer verildi.

Fuel ekibi, önümüzdeki haftalarda Fuel’in benzersiz mimarisi, ürün yol haritası ve lansman planları hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağını vurguladı.

Ana ağa geçiş dönemleri, birçok proje için yerel token çıkarma ve bu token’ı erken dönem kullanıcılara airdrop yapma dönemi anlamına geliyor.

Henüz bir yerel token’ı bulunmayan Fuel’in de airdrop yapacağına yönelik beklentiler bu açıklamalarla birlikte artarken kullanıcılar airdrop hakkı kazanabilmek için şimdiden Fuel ekosistemiyle etkileşimlerini artırmaya başladı.

Fuel’in halihazırda ekosistemine dahil ettiği Aerv Finance ve Fluid Protocol gibi birçok merkeziyetsiz finansal (DeFi) protokolü bulunuyor. Ayrıca olası airdrop şartları dahilinde kullanılması gereken Fuel Wallet ve Fuel Native Bridge dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz