Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri Binance, 1 Milyon Dolarlık Airdrop için Detayları ve Tarihleri Açıkladı!

Binance, 1 Milyon Dolarlık Airdrop için Detayları ve Tarihleri Açıkladı!

0
Binance, 1 Milyon Dolarlık Airdrop için Detayları ve Tarihleri Açıkladı!

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsası olarak bilinmektedir. Binance, 22 Şubat tarihinde 1 milyon dolarlık airdrop duyurusunda bulundu. Bu duyuru ile ilgili olarak Binance, resmi web sitesi üzerinden bir açıklama yayınladı.

Binance, Inscriptions Marketpace adı verilen pazar yerinde etkinlik dönemi boyunca doğru kuralları uygulayan kullanıcılara 1 milyon dolar değerinde token dağıtımı gerçekleştirecek. Bu tokenlar arasında RATS, AINN, BDIN, MMSS, BIDP, BRC20.com, ORNJ, NEWU, MUBI, INDS, DEPD, ROUP ve ITNP yer almaktadır.

Katılmak isteyen kullanıcıların “Join Now” seçeneğine tıklaması gerekmektedir. Etkinlik dönemi boyunca her airdrop haftasında, verilen tabloya göre airdrop ödülünden hak kazanma şansı yakalayacak olan kullanıcılar, en az bir kere başarılı alış veya satış işlemi gerçekleştirmelidir.

Etkinlik toplam 6 hafta sürecektir. Her hafta kullanıcılar için 2 farklı token seçeneği bulunmaktadır. Örneğin, ilk hafta TSİ 22 Şubat saat 16.00 ile 29 Şubat saat 02.59 arasında RAST veya AINN tokenlerinden en az bir alım ya da satım işlemi gerçekleştirilmelidir.

Hafta sonunda yapılacak sıralamaya göre, 1. ila 24. sıradaki kazananlar her biri 1.000 dolar değerinde RATS, 25. ila 124. sıradaki kazananlar ise her biri 1.000 dolar değerinde AINN tokenı kazanacaktır. Ancak Binance, her ödülün gerçek değerinin anlık olarak değişebileceğini belirtmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz