Ana Sayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Fenomeni C. Kemal’in Portföyünde Bu 10 Altcoin Var!

Bitcoin Fenomeni C. Kemal’in Portföyünde Bu 10 Altcoin Var!

0
Bitcoin Fenomeni C. Kemal’in Portföyünde Bu 10 Altcoin Var!

Kripto para sektöründe yatay trend halen devam ediyor. Lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) 26 bin – 27.500 dolar aralığında akümüle olması, kripto piyasasına olan ilginin son dönemlerde ciddi miktarda düşmesine sebebiyet verdi.

Türk kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir isim olan Crypto Kemal bugün itibariyle Youtube kanalı üzerinden portföyünde yer alan altcoin‘leri paylaştı.

pastedGraphic.png

Crypto Kemal’in portföyünde şu ürünler yer alıyor:

“TETHER, SEEDİFY FUND, FETCH Aİ, POLYGON, ETHEREUM, FRAX SHARE, BLUR, PANCAKESWAP, OPENCAMPUS VE WOJAK”

Bu yukarıda yer alan ürünlerin haricinde bazı şaka tokenlerine ufak miktarlarda yatırım yaptığının altını çizen Kemal, yatırımcıların her daim portföyünde stablecoin tutmaları gerektiğini vurguluyor.

Crypto Kemal’in portföyünün yüzde 31’lik kısmı, Tether (USDT) için ayrılmış durumda. Kemal bu varlıkları olası düşüş hareketlerini değerlendirebilmek için bulunduruyor.

USDT haricinde, SFUNDFETMATICETH ve FXS‘e yoğunluklu yer veren Crypto Kemal, ilerleyen süreçte bu kripto varlıkların değer kazanabileceğini düşünmekte.

Asıl para kazanmanın yolunun sert yükselişlerden sonraki alımların yanı sıra “kaotik düşüşler esnasında yapılan satın alımlar” olarak nitelendiren Kemal, yatırımcıların her zaman tedbiri elden bırakmamaları gerektiğini aktarmakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz