Ana Sayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Fenomeni Kerim Kalender, Altcoin Portföyünü Paylaştı!

Bitcoin Fenomeni Kerim Kalender, Altcoin Portföyünü Paylaştı!

0
Bitcoin Fenomeni Kerim Kalender, Altcoin Portföyünü Paylaştı!

Kripto para sektöründe 2022 yılı itibariyle çok sert düşüşler yaşadı. Piyasada yaşanan bu volatil düşüşler birçok yatırımcının kripto varlıklarının büyük bir kısmını kaybetmesine sebebiyet verdiği görüldü.

Türk kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir isim olan Kerim Kalender bugün itibariyle altcoin portföyünün güncel durumunu takipçileriyle paylaştı.

“Her şey şeffaf” sloganı ile birlikte tüm zararlarını gözler önüne seren Kalender, şeffaf duruşu karşılığında kripto para yatırımcılarının takdirini kazanmış gibi gözüküyor.

EU Haber koordinatörü Kalender’in portföyünü incelediğimizde en büyük düşüşü yüzde 85 ile SCRT‘nin yaşadığı gözlenmekte. SCRT haricinde ise RSRALICETHETA ve FRONT gibi altcoin’lerde Kalender’in satın alımlarının ardından yüzde 50’den fazla düşüş yaşadı.

Bir takipçisinin nerede hata yaptın şeklinde gelen sorusunu yanıtlayan Kalender, şu sözleri aktardı:

“NİSAN’DA ALIM YAPMADAN FED’İ BEKLEYEBİLİRDİM AMA ONUN DIŞINDA BÜYÜK BİR HATAM YOK, ÇÜNKÜ DIŞARI YETERİNCE PARA ÇIKARDIM VE HAYATIMI DEVAM ETTİREBİLİYORUM. EN BÜYÜK HATAM KÂRI ÇEKMEMEK OLURDU. AMA O HATAYI 2018’DEN SONRA BİR DAHA YAPMADIM.”

ATLAS isimli altcoin’deki yatırımlarını ise FTX çöküşü ile kaybettiği görülen Kalender, ilerleyen süreçte bu ürünler maliyetlerine ulaşması halinde ise yine de yüzde 30’luk bir kar almak için bekleyeceğini aktarıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz