Ana Sayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Borsası Huobi’den Yeni Altcoin Listelemesi Geldi!

Bitcoin Borsası Huobi’den Yeni Altcoin Listelemesi Geldi!

0
Bitcoin Borsası Huobi’den Yeni Altcoin Listelemesi Geldi!

Kripto para borsası Huobi, DUSK Network (DUSK) altcoinini listeleyeceğini duyurdu.

Borsa, DUSK token yatırma işlemlerinin halihazırda başladığını, alım satımın ise 23 Şubat tarihinde başlatılacağını bildirdi.

Dusk Network ise bu ortaklıktan duyduğu heyecanı dile getirdi ve bunu $DUSK’un Asya pazarına erişilebilirliğini artırmanın bir yolu olarak görüyor ve bu da coinin küresel olarak genişleme hedefleriyle uyumlu.

Dusk Network, menkul kıymet tokenlerinin geliştirilmesini ve dağıtımını desteklemek üzere tasarlanmış bir blok zinciri protokolüdür.

DUSK token fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.17 dolar seviyesinden yaklaşık olarak %82 daha düşük bir bölgeden işlem görüyor.

Dusk Network, Phoenix adı verilen bir işlem modeli kullanarak hem işlemlere hem de akıllı sözleşmelere gizlilik ve anonimlik getirmeye odaklanıyor. Ek olarak, Dusk Network’te kullanılan tokenler, Phoenix’e dayanan ve özellikle menkul kıymet tokenleri için modellenmiş, gizliliği koruyan hibrit bir model olan Zedger’in üzerine inşa edilebilir.

DUSK tokenleri, işlemleri ve atomic swapları başlatmak veya akıllı sözleşmelerin dağıtımı için bir yardımcı token olarak kullanılabilir. DUSK ayrıca konsensüse katılmak için stake edilebilir ve DUSK cinsinden varlık takası için bir araç olarak kullanılabilir. Ekip, gelecekte DUSK’u bir zincir üstü yönetim sistemine ekleyerek kullanım alanlarını genişletmeyi amaçlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz