Ana Sayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Fonlarına Giriş Devam Ederken Ethereum Herkesi Şaşırttı!

Bitcoin Fonlarına Giriş Devam Ederken Ethereum Herkesi Şaşırttı!

0
Bitcoin Fonlarına Giriş Devam Ederken Ethereum Herkesi Şaşırttı!

Kripto piyasa takipçisi CoinShares, dijital varlık yatırım fonlarının haftalık nakit akış verisini yayınladı. 2023 ilk çeyreğinin son günlerinde fonlardaki işlem hacmi önemli ölçüde gerilerken toplam girişler pozitif yönde seyretti. Rapora göre 27 Mart – 2 Nisan 2023 tarihleri arasında yatırımcılar 2,5 milyon $ değerinde dijital varlık fonu satın aldı.

Kısa vadeli Bitcoin fonlarından 2,5 milyon $ çıkış gerçekleşirken daha uzun vadeli yatırım ürünlerine akan 8 milyon dolar, yatırımcıların orta vadede daha umutlu olduğunu gözler önüne seriyor.

Yatırımcıların Bitcoin’e artan ilgisinin yanında Ethereum varlık fonlarından bir hafta içerisinde 2,8 milyon $ çıkış gerçekleşmesi kafaları karıştırdı.

Öte yandan son günlerde Ripple’ın SEC ile arasındaki davanın biteceğine dair oluşan beklentiler şimdilik fonlara yansımamış gibi görünüyor. XRP sadece 800 bin dolarlık yatırım aldı.

Piyasa araştırmacısı CoinShares, kripto para bazlı tablonun yanında yatırımların hangi bölgelerden gerçekleştiğini de açık olarak paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz