Ana Sayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Madencilik Havuzu Poolin Para Çekme İşlemlerini Durdurdu

Bitcoin Madencilik Havuzu Poolin Para Çekme İşlemlerini Durdurdu

0
Bitcoin Madencilik Havuzu Poolin Para Çekme İşlemlerini Durdurdu

Bitcoin madencilik havuzu Poolin’in cüzdanı PoolinWallet, varlıkları korumak ve likiditeyi istikrara kavuşturmak için geçici bir süreliğine para çekme işlemlerini askıya alacağını duyurdu. Havuz, sorunun para çekme taleplerindeki ani artıştan kaynaklandığını söyledi.

PoolinWallet, Medium sayfasındaki bir paylaşımda kripto piyasasındaki durgunluk sırasında varlıkları korumaya ve operasyonlarını sürdürmeye çalıştığını söyledi.

Şirket, kullanıcılara varlıklarının güvende olduğunu söyledi ve önümüzdeki yedi gün içinde topluluğa daha fazla detay vereceğini ve çözüm üreteceğini söyledi.

Bu duyuru, Poolin’in Kurucusu ve CEO’su Kevin Pan’ın WeChat Moments üzerinden sosyal medya takipçilerine havuzun likidite sorunu yaşadığını söylemesinden saatler sonra yapıldı. Pan ayrıca PoolinWallet kullanıcılarının güvende olduğunu kaydetti.

Cüzdanın operatörleri, şirketin tüm para çekme işlemlerinin yanı sıra Poolin sistemi içindeki flaş alım satımları ve dahili transferleri duraklattığını söylediler.

Bununla birlikte PoolinWallet cüzdan kullanıcıların zaman zaman platformda sorunlar yaşadığı görülüyor. Cüzdanın resmi İngilizce Telegram kanalında kullanıcılar Bitcoin çekme işlemlerinin takılıp kaldığından ya da yazın ortalarından beri bu işlemlerin yavaş gerçekleştiğinden yakınıyorlar.

PoolinWallet ayrıca Temmuz ayında ethereum (ETH) para yatırma ve çekme işlemlerinin yavaş olduğunu söyledi, fakat sorunun bilinmeyen bir düğüm (node) senkronizasyonu sorunundan kaynaklandığını söyledi.

Havuzun birkaç promosyon sunarak kullanıcıların öfkelerini yatıştırmaya çalıştığı görülüyor.

Poolin, web sitesinde son zamanlarda para çekme işlemlerine yönelik talebin artması nedeniyle cüzdanının şu anda bazı likidite sorunlarıyla karşılaştığını söyledi. Havuz, tüm kullanıcı varlıklarının güvende olduğunu ve şirketin net değerinin pozitif olduğunu söyledi.

Poolin ayrıca bu hamlenin madencilik havuzu hizmetlerini çok fazla etkilemediğini söyledi.

Çince Telegram kanalında Poolin yakında ilk önce hangi kripto varlık cüzdanının para çekme işlemlerine yeniden açılacağını duyuracağını yazdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz