Bitcoin’in (BTC) Kalesi Binance, Yatırımcılarını Mağdur mu Ediyor?

0
15

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, en güvenilir kripto para ticaret platformu olarak tanınıyor. Bugüne kadar hiçbir skandal ile yatırımcılarını mağdur etmeyen popüler borsa, son saatlerde Twitter’da trend oldu.

Bazı hesapların organize bir şekilde Binance borsasını hedef aldığı görülüyor. “Binance mağdurları” hashtag’ini başlatan ve çoğunluğunun bot Twitter hesaplarının oluşturduğu grup, popüler borsanın ismini lekeliyor izlenimi vermekte.

Binance borsasının hesaplarını askıya aldıklarını ve varlıklarına erişemediklerini söyleyen bu Twitter kullanıcıları, popüler borsanın hamlelerinden dolayı mağdur olduklarını aktarmakta.

Şuan itibariyle ise global olarak yapılan araştırmalar sonucu yurt dışı kaynaklı böyle bir sorunun olmadığı ve Binance TR resmi Twitter hesabının da konu ile ilgili bir açıklama yapmadığı dikkat çekmekte.

Binance mağdurları” hashtag’ini başlatan hesapların şu metni paylaştığı görülüyor:

“BİNANCE, KULLANICILARININ PARALARINI ÖDEMEMEK İÇİN HESAPLARA İNCELEME ADI ALTINDA EL KOYMAKTADIR.”

“SON GÜNLERDE YÜZBİNLERCE HESABI KAPATAN BİNANCE’DE PARANIZI TUTMAYIN.”

Bu sözlerle Bitcoin‘in kalesi olarak görülen popüler kripto para borsasını lekelemek isteyenler, bu hamlelerinden başarılı olması beklenmemekte.

Binance ve Binance TR resmi Twitter hesaplarının ise konu ile ilgili şimdilik resmi bir açıklama yapmadıkları görülüyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz