Dogecoin Katili Shiba Inu (SHIB), Bir Müjde Daha Verdi!

0
10

Dogecoin (DOGE) kopyası olarak piyasaya hızlı bir giriş yapan kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), resmen DOGE’dan daha hızlı ilerliyor. Kısa süre önce Coinbase kripto para borsasında listelenen ve geçici bile olsa Dogecoin’in üzerine çıkmayı başaran SHIB, şimdi de dünyanın dört bir yanındaki popüler kripto para borsalarında listelenmeye başladı.

SHIB, yapılan yeni bir açıklamaya göre Brezilya’nın en büyük kripto para borsası Mercado Bitcoin üzerinde listelenmeyi başardı. Shiba Inu, bugünden itibaren Brezilya içerisindeki dev borsadan alınıp satılabilecek.

Tokenin ise henüz borsaya eklenmediği görülüyor. Duyuru, Shiba Inu’ya hayat veren köpek türünün askeri üniforma içerisindeki bir videosu ile paylaşıldı.

Mercado Bitcoin bu duyuruyu yaptıktan sonra sadece SHIB ile yetinmedi. Borsa buna ek olarak Cosmos, Polkadot ve Loopring’i listeledi. Borsanın üst şirketi olan 2TM aynı zamanda Latin Amerika’nın birçok farklı ülkesinde de kripto para borsalarına sahip ve bu aslında direkt olarak birçok yeni borsada listelenme anlamına geliyor.

Latin Amerika birçok şirket tarafından hafife alınsa da ticari hacim açısından bölgenin birçok ülke ile bölgeye fark attığı biliniyor. Bu sebeple SHIB’in özellikle düşen hacim sonrasında bu kripto para borsasında listelenmesi kesinlikle büyük bir önem taşıyor ve Latin Amerika pazarına giriş, başka şeyleri de beraberinde getirebilir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz