Hollywood oyuncusu Mila Kunis, film yıldızı eşi Ashton Kutcher’a Bitcoin’e (BTC) yatırım yapmamasını tavsiye ettiğini açıkladı, ancak Kutcher’ın eşinin tavsiyesine uymayarak BTC yatırımı yaptığı öğrenildi.

Konuyla ilgili Stephen Colbert ile The Late Show’da konuşan Mila Kunis, eşinin kripto para yatırımı yaptığını belirtti.

Kunis, yıllar sonra Colbert’e eşinin “bazen eşinizi dinlememeniz gerektiğini bilmek konusunda gerçekten akıllı olduğunu” söyledi.

İkinci kez, beni oturttu ve şöyle dedi: “Hey, bebeğim, bu şeyi sana açıklamalıyım. Bana deli olup olmadığımı söyle. Bir şey var, para için madencilik gibi. Buna kripto para birimi deniyor ve… bu sekiz artı yıl önceydi. Buna Bitcoin deniyor.”

Kunis, kripto para birimine yatırım yapmanın, Federal Mevduat Sigorta Şirketi tarafından sigortalanmadığı için büyük riski taşıyabileceğini savundu.

“Peki, bunun güvenli olduğundan kim emin olacak? Bence bu korkunç bir fikir. Ve o, ‘Harika, ona yatırım yapıyoruz’ dedi. Beni dinlemedi.”

Kutcher’ın Uber, Spotify ve Airbnb gibi şirketlerdeki erken yatırımcı statüsünün, 2010 yılında kurucusu olduğu A-Grade Investments risk sermayesi fonu A-Grade Investments’in değerini altı milyon dolardan 250 milyon ABD dolarına yükselttiği bildirildi.

Kutcher, en az 2013’ten beri Bitcoin’in hayranı olduğunu itiraf etti ve 2018’de Sound Ventures’ın Ripple’a yatırım yaptığını söyledi, ayrıca şirketlerin “dünya çapında kritik nedenleri destekleme” ortaklığına övgüde bulundu.

Oyuncunun fonu aracılığıyla kripto ile ilgili diğer yatırımlarından biri ise, bir Bitcoin ödül şirketi olan Lolli idi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz