Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri Ethereum Fiyatı 22 Ayın Sonunda 3.000 Doları Gördü: Piyasa Beklentileri Nasıl Etkilenecek?

Ethereum Fiyatı 22 Ayın Sonunda 3.000 Doları Gördü: Piyasa Beklentileri Nasıl Etkilenecek?

0
Ethereum Fiyatı 22 Ayın Sonunda 3.000 Doları Gördü: Piyasa Beklentileri Nasıl Etkilenecek?

Ethereum (ETH) fiyatı yaklaşık 2 yıl sonra 3.000 doların üzerine çıkmayı başardı.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) önümüzdeki mayıs ayında spot Ethereum borsa yatırım fonu (ETF) başvurularını onaylayacağına yönelik beklenti ve piyasadaki genel pozitif hava Ethereum fiyatını yaklaşık 2 yıl sonra 3.000 doların üzerine taşıdı.

Nisan 2022’den bu yana, Ethereum’un ilk defa 3.000 dolar seviyesini kırması ETH/BTC paritesinde güçlü bir dönüşe işaret ederken gözler olası bir altcoin boğasına çevrildi.

Konu hakkında açıklamada bulunan SwissOne Capital’in baş yatırım sorumlusu Kenny Hearn, altcoinlerdeki yükselişlere paralel olarak Ethereum’un önümüzdeki aylar içerisinde 3.600 dolara kadar çıkabileceğini söyledi:

Bu son yükseliş hamlesiyle birlikte 3.150-3.300 dolar civarındaki seviyelere çok yakınız. Bundan sonraki seviye 3.600 dolar olacaktır ve altlar yetişmeye devam ettikçe bunun önümüzdeki ay içinde kolayca elde edilebileceğini düşünüyoruz.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %2,6 yükseliş sergileyen Ethereum, yazım esnasında 3.000 dolardan işlem görüyor.

– Ethereum (ETH) fiyatı yaklaşık 2 yıl sonra 3.000 doların üzerine çıkmayı başardı.
– ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) önümüzdeki mayıs ayında spot Ethereum borsa yatırım fonu (ETF) başvurularını onaylayacağına yönelik beklenti ve piyasadaki genel pozitif hava Ethereum fiyatını yaklaşık 2 yıl sonra 3.000 doların üzerine taşıdı.
– Nisan 2022’den bu yana, Ethereum’un ilk defa 3.000 dolar seviyesini kırması ETH/BTC paritesinde güçlü bir dönüşe işaret ederken gözler olası bir altcoin boğasına çevrildi.
– Konu hakkında açıklamada bulunan SwissOne Capital’in baş yatırım sorumlusu Kenny Hearn, altcoinlerdeki yükselişlere paralel olarak Ethereum’un önümüzdeki aylar içerisinde 3.600 dolara kadar çıkabileceğini söyledi.
– Bu son yükseliş hamlesiyle birlikte 3.150-3.300 dolar civarındaki seviyelere çok yakınız. Bundan sonraki seviye 3.600 dolar olacaktır ve altlar yetişmeye devam ettikçe bunun önümüzdeki ay içinde kolayca elde edilebileceğini düşünüyoruz.
– CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %2,6 yükseliş sergileyen Ethereum, yazım esnasında 3.000 dolardan işlem görüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz