Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri Solana 200 Dolar Eşiğine Doğru İlerliyor: SOL Alternatif Coinler 10 Milyon Dolarlık Değeri Aştı

Solana 200 Dolar Eşiğine Doğru İlerliyor: SOL Alternatif Coinler 10 Milyon Dolarlık Değeri Aştı

0
Solana 200 Dolar Eşiğine Doğru İlerliyor: SOL Alternatif Coinler 10 Milyon Dolarlık Değeri Aştı

Kripto para piyasasındaki genel yükseliş trendi, Solana’yı da olumlu etkiliyor. Ethereum’a rakip olarak bilinen Solano, 80 dolar seviyesini aşarak yatırımcılarını sevindiriyor.

– SOL, 100 doları aşarak toparlanma sürecine girmiş gibi görünüyor.
– CoinMarketCap verilerine göre son 7 günlük dönemde yüzde 10’a yakın yükseliş kaydeden SOL, bu yazı yazıldığı saat itibarıyla 114 dolardan işlem görüyor.
– Analistlere göre SOL fiyatı 125 dolarlık kırılmanın ardından 200 dolar hedefe doğru hareket edebilir.
– 125 dolarlık yüksek arz seviyesinin alıcıları zorlayacağı ve bu direnci aşmak için yatırımcıların ciddi bir mücadele verileceği belirtiliyor.
– Uzman kripto analistleri, 200 dolara ilerlemeden önce SOL fiyatının 100 dolar seviyesini yeniden test edebileceğini de ifade ediyor.
– SOL, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 260,06 doların yüzde 56 altından işlem görüyor.

Solana alternatif coinlere olan ilgi artıyor. Özellikle çevreci eTukTuk ve meme coin projesi Sponge token V2, dikkat çekiyor.

eTukTuk Ön Satışı:

– eTukTuk projesi, ön satış etkinliğinde toplanan fonlar ile çevre dostu yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarıyor.
– TUK token ve ondan güç alan projenin Oyna-Kazan temalı oyunu Crazy TukTuk, hem gezegenin geleceği hem de yatırımcılar için fırsatlar sunuyor.
– TUK token ile projenin odak noktasındaki heyecan verici Crazy TukTuk oyununa da güç veriyor. Ön satışa katılmak isteyenler, farklı fiyatlarla TUK token satın alabiliyor.

Sponge Token V2:

– Sponge token V2, şu ana kadar topladığı 10 milyon doları aşan fon ile dikkatleri üzerine çekiyor.
– SPONGE V2 sürümü ile projeye işlevsellik de katıyor.
– Yenilikçi Stake to Bridge mekanizmasıyla dikkat çeken projede lansman öncesinde Sponge token V2 satın almak mümkün olmuyor.
– SPONGE projesinin yeni versiyonunda yer almak isteyenler, MetaMask veya TrustWallet kullanarak Sponge V1 satın alabiliyor ve stake ederek Sponge token V2 elde etme imkanı buluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz