Ana Sayfa Altkoin Haberleri Ethereum’un Kurucusu, Coinbase Borsasına 600 Adet ETH Gönderdi!

Ethereum’un Kurucusu, Coinbase Borsasına 600 Adet ETH Gönderdi!

0
Ethereum’un Kurucusu, Coinbase Borsasına 600 Adet ETH Gönderdi!

Kripto para sektörünün lider altcoin‘i Ethereum‘un (ETH) kurucusu olan Vitalik Buterin, aldığı kararlar ile yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Kripto sektörünün en önemli aktörlerinden olan Buterin, dönem dönem ETH satışları gerçekleştirmekte.

Geçtiğimiz dönemde de birçok kez Ethereum satışı gerçekleştiren Buterin, son gelen bilgilere göre yine ETH satışı yapmaya başladı.

Ortalama 5 saat önce dev kripto para borsası Coinbase‘e 600 adet ETH transfer eden Buterin, 1 milyon dolar değerinde ETH satışı yapmış gibi duruyor.

Her ne kadar 1 milyon dolar değerindeki Ethereum’un satılması lider altcoin’in fiyat hareketlerini etkilememiş olsa da, Vitalik Buterin’in satış yapmış olması haliyle ETH yatırımcılarını tedirgin etti.

Ethereum’un kurucusu Buterin en son 11 Temmuz tarihinde OKX borsasına 2,013 adet ETH (3,76 milyon dolar değerinde) transfer etmişti.

Ethereum (ETH) haberimizin yazıldığı esnada 1.675 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Yeni haftaya düşüşle başlayan ETH, Buterin’in satışlarına devam etmesiyle birlikte çok daha ciddi değer kayıpları yaşayabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz