Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri Ethereum’un Yükselişi Durağanlaşırken Borsalardan 2,4 Milyar Dolarlık Net Çıkış Gerçekleşti!

Ethereum’un Yükselişi Durağanlaşırken Borsalardan 2,4 Milyar Dolarlık Net Çıkış Gerçekleşti!

0
Ethereum’un Yükselişi Durağanlaşırken Borsalardan 2,4 Milyar Dolarlık Net Çıkış Gerçekleşti!

Son verilere göre borsalardan 2,4 milyar dolar değerinde 800.000 Ethereum çıkışı gözlendi.

– CryptoQuant tarafından paylaşılan verilere göre, son zamanlarda borsalardan Ethereum çıkışları arttı. 2024 yılı başından bu yana toplamda 2,4 milyar dolar değerinde 800.000 Ethereum borsalardan çıktı.
– Ethereum gibi sınırlı arza sahip bir varlığın borsadaki arzının azalması genellikle yükseliş sinyali olarak yorumlanmaktadır. Son dönemde Ethereum’un Bitcoin’e karşı gösterdiği yüksek performans da dikkat çekiyor.
– CryptoQuant analisti, Ethereum borsa rezerv bakiyesindeki azalmanın önemli olduğunu ve Ethereum için yükseliş anlamına geldiğini belirtti.
– ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) spot Ethereum ETF’sini onaylayacağı beklentileri, balinaların Ethereum’a yönelik büyük alımlar yapmasına yol açtı.
– TORN (TRX) kurucusu Justin Sun son 2 haftada yaklaşık yarım milyar dolar değerinde Ethereum aldı. Bunun yanı sıra diğer birçok balina da son dönemde milyonlarca dolar değerinde Ethereum alımı yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz