Ana Sayfa Altkoin Haberleri FTX’te Altcoin Transferlerinde Gözlemlenen Önemli Nokta: Ethereum’un Fiyatında Gerileme!

FTX’te Altcoin Transferlerinde Gözlemlenen Önemli Nokta: Ethereum’un Fiyatında Gerileme!

0
FTX’te Altcoin Transferlerinde Gözlemlenen Önemli Nokta: Ethereum’un Fiyatında Gerileme!

İflas eden kripto para şirketleri FTX ve Alameda Research, borsalara altcoin transfer etmeye devam ediyor. On-chain analiz platformu Lookonchain tarafından aktarılan verilere göre FTX ve Alameda, Ethereum (ETH) aktarımlarına hız kesmeden devam ediyor.

FTX ve Alameda, son 15 gün içerisinde ABD merkezli kripto para borsası Coinbase’e toplamda 24,5 milyon dolar değerinde 6.500 Ethereum aktardı. Transferlerin ardından Ethereum fiyatlarında düşüşler yaşandı. Ayrıca aynı süreçte şirketler, 6,28 milyon dolar değerinde 6 farklı altcoin transferi daha gerçekleştirdi. Bu altcoinler arasında ALI, GAL, TONCOIN, WAVES, OHM, HGET, TLM ve MTA bulunmaktadır.

En büyük transferler ise Artificial Liquid Intelligence (ALI) ve Galxe (GAL) isimli altcoinlere yapıldı. ALI için piyasa yapıcı Wintermute’a 2,75 milyon dolar değerinde, GAL için ise Binance’e 1,78 milyon dolar değerinde transfer yapıldı. FTX ve Alameda, bu transfer işlemlerini, alacaklılarına borçlarını geri ödeyebilmek adına gerçekleştirdiklerini belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz