rArtık MySpace kurucusu Tom Anderson’a Bitcoin (BTC) konusunda güvenebilirsiniz.

MySpace’in kurucusu, platforma kaydolan herkesin ilk arkadaşı olmasıyla bilinen Tom Anderson, düşüş yaşayan Bitcoin’e (BTC) açık bir destek göstererek, Twitter’da lazer göz akımıyla bir fotoğrafını paylaştı. Anderson ayrıca “Dipten satın al” ifadelerini de kullandı.

Bugün erken saatlerde Bitcoin, 8 Şubat’ın başından bu yana en düşük seviyeye geriledi. Daha önce bildirdiğimiz üzere Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter’da kripto para topluluğuyla bir tartışma yaşadıktan sonra firmanın kripto para birimini bilançosundan çıkarabileceğini ima etmişti. Bunun üzerine BTC’de düşüş görüldü. Birçok ünlü isim de Anderson da bunlara dahil BTC’ye olan desteğini göstermeye devam etti.

Lazer gözlü fotoğrafını paylaşmadan önce Anderson, Twitter’daki önde gelen topluluk üyeleriyle kripto paralarla alakalı bazı etkileşimler yaşamıştı. Ancak, 50 yaşındaki Kaliforniyalı sosyal medyada pek de aktif değil.

Bir zamanlar dünyanın en büyük sosyal medya ağı olan MySpace’i sattıktan sonra Anderson, 40 yaşına gelmeden emekli oldu ve Instagram takipçilerine çarpıcı fotoğraflar paylaşmaya yemin ederek dünyayı dolaşmaya başladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz