Kripto Varlık ATM Firması Bitcoin Depot, Amerika’nın En Hızlı Büyüyen Özel Şirketleri Arasında Yer Aldı

0
23

Kripto varlık ATM ağ şirketi Bitcoin Depot, 2021’de Amerika Birleşik Devletleri’nde en hızlı büyüyen özel kuruluşlardan biri oldu.

Şirket, Inc. Magazine’de Amerika’nın en hızlı büyüyen 5000 şirketi arasında 357. sırada yer aldı. Firma, 2020’de 1103. sıraya yükselerek, art arda ikinci yıl listeye girdi.

Bitcoin Depot CEO’su Brandon Mintz, bir basın açıklamasında, pandemi gibi zorluklara rağmen şirketin, sektörde benzersiz bir kimliğe büründüğünü ve bu durumun genişletme çabalarına yansıdığını belirterek şöyle konuştu;

“İşimizi genişletmek, benzersiz bir kimliğe ve kültüre sahip başarılı bir şirket kurmak için geçtiğimiz birkaç yıl boyunca titizlikle çalıştık. Geçen yıl beklenmedik koşullar ve pandemi ortamı göz önüne alındığında, temel finansal hizmetlere erişim sağlayarak küresel ölçekte yetersiz banka topluluğuna hizmet ederken markamızı oluşturmaya devam edebildiğimiz için şanslıydık.”

Beş yıl önce kurulan şirket, bugüne kadar 4000’den fazla kripto varlık ATM’sini işleterek %1336 büyüdü. Genişleme planları kapsamında, yakın zamanda ABD ve Kanada’da faaliyet gösteren market zinciri Circle K ile özel uluslararası ortaklığı duyurdu.

Sektördeki Bitcoin ATM şirketlerinin başında gelen Bitcoin Depot, kripto varlık ATM’lerinin küresel kurulumuna da öncülük ediyor.

Kripto varlıkların artan popülaritesiyle, özellikle Güney Amerika’daki bazı ülkeler Bitcoin’i yasal para birimi ilan etmeye hazırlanırken, Bitcoin ATM kurulumu onlara ilham verdi. Son zamanlarda Bitcoin ATM şirketleri, bu ülkelere odaklanıyor.

Ayrıca, bu yılın başlarında kaydedilen kripto varlık rallisinin ortasında, önde gelen Bitcoin ATM firması Coin Cloud, 2021’in sonuna kadar dünya çapında 8000 makine daha kurmayı planladığını duyurdu.19

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz