Nasdaq’ta Listelenen O Şirket, 5.600 Adet Kripto Madencilik Ekipmanı Aldığını Duyurdu

0
14

Nasdaq’ta listelenen Powerbridge Technologies, medyaya yansıyan son bilgilere göre Cryptodigital Holdings ile kripto para madencilik ekipmanları satın alma anlaşmasına imza attı. Şirket, anlaşma şartlarına göre 5.600 adet Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) madencilik makinesi satın alacak ve teslimatın Ekim 2021’de başlaması bekleniyor.

Powerbridge Technologies 5.600 madencilik ekipmanı alacağını açıkladı. Belirtilen 5.600 madencilik makinesinin 2.000’i BTC madencileri için 3.600’ü ETH madencileri için tahsis edilecek. 2.000 Bitcoin madencisinin 200 PH/s hash oranına ulaşacağı ve 3.600 Ethereum madencisinin de 1.700 GH/s hash gücüne sahip olacağını tahmin ediliyor.

Powerbridge Technologies Başkanı ve Finans Direktöü Stewart Lor şirketin yeni adımı hakkında şunları kaydetti:

Madenciler görevlendirildikten sonra Bitcoin ve Ethereum üretim kapasitemizde keskin bir artış görmeyi hedefliyoruz. BTC ve ETH için genel bilgi işlem gücümüzü artırmak adına kripto madenciliği makinelerine yatırım yapmaya devam etmeyi umuyoruz.

Şirket başkanı, kripto para endüstrisi hakkında dünya çapındaki coşkuyu paylaştıklarını belirtti. Daha geniş blok zinciri stratejisinin bir parçası olarak kripto madenciliği yapmak adına çaba sarf ettiklerini aktardı. Lor, kripto madenciliği operasyonlarının bir sonucu olarak değerli varlıkların üretilmesi ile firmanın büyümesinin hızlanacağına inanıyor.

Powerbridge, dünya çapında enerji açısında verimli bir BTC ve ETH madencilik ağı geliştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Şirket, kripto para madenciliği strateji üzerine özel bir ekip oluşturdu. Nasdaq borsasında işlem gören Powerbridge, SaaS çözümleri ve Blockchain uygulamaları sunmaktardır. BTC, ETH madenciliği, IPFS dağıtık ağ hizmetleri ve sektöre özel blok zinciri uygulamaları, Powerbridge’in hizmetleri arasında yer alıyor.

Çin’deki son kripto para madenciliği yasaklarının sonucu olarak işletme, önemli miktarda madencilik kapasitesini kaybetmiş bir ağa ek hash gücü sunacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz