Bitstamp borsası bugün yaptığı açıklama ile cüzdan entegrasyonunu sağlamak için ZEBEDEE ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Bu ortaklık, oyuncuların kazandıkları Bitcoinleri transfer etmesine ve kolay bir şekilde nakde dönüştürmesine katkı sağlayacak.

ZEBEDEE CEO’su Simon Cowell konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bitcoin oyunlarındaki puanınız, gerçek dünyada da bir ekonomik değere sahip. Bu, oyuna olan bağlılığı büyük ölçüde artıracak. Öte yandan, daha önce imkansız gibi görülen bir ekonomik modelin de hayata geçirilmesini sağlayacak.” ifadelerini kullandı.

ZEBEDEE’nin Infuse teknolojisiyle CS:GO oynamak, oyun içi puanlara ve başarı istatistiklerine göre oyun severlere Bitcoin kazanma olanağı sunuyor. Daha iyi oyun oynayanlar daha çok BTC kazanıyor. ZEBEDEE tarafından paylaşılan verilere göre 10.000’den fazla oyuncu Bitcoin entegrasyonunu kullanarak CS:GO maçlarında mücadele veriyor.

ZEBEDEE, bu hafta sonu Miami’deki Bitcoin 2021 konferansında MintGox Esports Arena’yı tanıtacak ve burada oyuncular hem yüz yüze hem de online olarak oyunlarda rekabet ederek Bitcoin kazanabilecek. Bitstamp da söz konusu CS:GO yarışmalarına 0.5 BTC (yaklaşık 18.800 Dolar) bağışladığını duyurdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz