Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri Solana’dan Coinbase’e: Kedi Temalı Meme Coin’lerde Muazzam Artışlar Gözleniyor!

Solana’dan Coinbase’e: Kedi Temalı Meme Coin’lerde Muazzam Artışlar Gözleniyor!

0
Solana’dan Coinbase’e: Kedi Temalı Meme Coin’lerde Muazzam Artışlar Gözleniyor!

Son dönemlerde meme coin ilgisi, Solana’dan Base ağına kayarken birçok altcoin’de büyük yükselişler yaşanmaktadır. Yatırımcılar, Ethereum’un katman-2 ağı Base’de meme coin fırsatları arayarak dikkatlerini buraya çevirmişlerdir. Base ağı, Coinbase’in OP Stack üzerine inşa edilmiş ve geçtiğimiz yılın ortalarında piyasaya sürülmüştür. Başlangıçta düşük talep gören Base ağı, son dönemde büyük ilgi görmektedir ve toplam kilitli varlık değeri (TVL) 1 milyar dolara dayanmıştır. Base ağı, Solana’daki meme coin çılgınlığının etkisiyle büyük bir aktivite artışı yaşamaktadır. Son birkaç aydaki günlük ağ aktivitesi 500 bin civarından 1,5 milyonun üzerine çıkmıştır.

Meme coinler için Solana ağındaki ilginin Base ağına kayması gözlemlenmektedir. Özellikle kedi temalı meme coinlerde %1.300’e varan fiyat performansları yaşanmaktadır. Toshi, thank you base god, normie ve brett gibi coinlerde büyük yükselişler yaşanmıştır ve toplam işlem hacmi 1 milyar doları aşmıştır. Ayrıca Base ağındaki merkeziyetsiz borsalar Aerodrome ve Seamless gibi projeler de önemli yükselişler yaşamaktadır. Base ağı, bu doğrultuda günlük 2 milyon dolara yakın işlem ücreti kazanmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz