Ana Sayfa Bitcoin Haberleri Son Durum: Binance’nin Şu Anki Bitcoin ve Kripto Para Stoğu Ortaya Çıktı!

Son Durum: Binance’nin Şu Anki Bitcoin ve Kripto Para Stoğu Ortaya Çıktı!

0
Son Durum: Binance’nin Şu Anki Bitcoin ve Kripto Para Stoğu Ortaya Çıktı!

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsası olarak bilinmektedir. Şirket, güncel rezerv kanıt raporunu yayımlayarak şeffaflığını gösterme yoluna gitmiştir.

Rapora göre, borsanın Bitcoin ve Ethereum varlıklarında bir düşüş yaşanmıştır. Bitcoin varlıkları 31.998 BTC azalarak 562.000 BTC’ye gerilemiştir. Aynı şekilde Ethereum varlıklarında da 180.000 ETH’lik bir düşüş görülmüş ve güncel bakiye 3,98 milyon ETH olarak kaydedilmiştir.

Diğer yandan, Binance’deki Tether (USDT) ve Binance Coin (BNB) varlıklarında artış gözlemlenmiştir. USDT varlıkları 1,7 milyar dolar artarak 19,52 milyar dolara ulaşmıştır. BNB varlıkları ise 1,1 milyon artış göstererek güncel bakiye 32,940 milyon olarak belirlenmiştir.

Borsa, Bitcoin ve Ethereum varlıklarının %100’ün üzerinde teminatlandırıldığını vurgulamıştır. Bu da kullanıcıların varlıklarının güvende olduğunu göstermektedir.

Binance, rezerv kanıtını yayımlayarak, kullanıcı varlıklarının güvende olduğunu ve şeffaf bir şekilde işlediğini kanıtlamıştır. Kripto para borsaları arasında güvenilirliği ve şeffaflığı ile öne çıkan Binance, kullanıcılarına kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz