Tesla’dan Shiba Inu (SHIB) Müjdesi: Ödeme Kabulüne Başladı!

0
17

Koyu bir Dogecoin (DOGE) destekçisi ve elektronik araç üretim firması Tesla’nın da kurucusu olan Elon Musk, geçtiğimiz günlerde Twitterda bir kullanıcıya Shiba Inu sahibi olmadığını söylemesi üzerine meme coin %10 değer kaybetmişti.

Yine Elon Musk’ın içinde olduğu bir haber ve yine merkezde Shiba Inu var. Sanırım bu defa haber olumlu yönde ve bomba etkisi olabilecek nitelikte. Shiba Inu bu haberle kripto para piyasasını tekrar yerinden oynatabilir.

İddialara göre, Tesla şirketi Shiba Inu’yi (SHIB) bir ödeme yöntemi olarak kabul etmeye hazırlanıyor, İddianın çıkış noktası olarak, Tesla’nın web sitesi kaynak kodu analizine dayanıyor. Ancak, Tesla firmasından bu konu ile ilgili henüz bir resmi açıklama yapılmadı.

Şubat ayında Tesla firması 1.5 milyar dolarlık Bitcoin (BTC) aldığını duyurmuş ve BTC aynı gün içinde %23 artış yaşamıştı. Bir çok kripto uzmanına ve analistine göre, bu olay BTC’nin nisan ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasına neden olan en büyük etken olarak değerlendiriliyor. Bu söylenti ve iddialar sonucunda Shiba Inu’de (SHIB) aynı etkiyi görebilir miyiz?

Shiba ekim ayında %800’den fazla kazanç ile tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008850 dolara da ulaşmayı başardı. Bu mükemmel performansa rağmen Shiba Inu eleştirmenleri ve kripto para düşmanları meme coinin fiyatının yakında sıfıra düşmesi yönünde felaket haberleri veriyor.

Bununla beraber Shiba Inu güç toplamaya ve yerini sağlama almaya devam ediyor. Örnek olarak, NFT pazarına girdikten sonra Shiboshi adlı NFT’lerin taban fiyatını 2 ETH’ye çıkarmaları ekibin aktif çalıştığını gösteriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz