Ünlü Analistten Heyecanlandıran Bitcoin ve Ethereum Tahmini Geldi!

0
5

Roul Pal’ın bu paylaşımı yatırımcıları mutlu edecek. Ünlü para analistinin 2022 yılı için Bitcoin ve Ethereum başta olmak üzere çeşitli kripto para birimlerine yönelik fiyat artışı yaşanacağını duyurdu. Yıl başlangıcındaki rakamlar ve fiyat hedefleri doğrultusunda önümüzdeki sürecin oldukça parlak olduğunu dile getirdi. Pal’a göre önümüzdeki süreçte dev ekonomiye sahip olan topluluklar tamamen tokenleşecek ve tüm gücünü kripto para birimlerinden alacak.

Raoul Pal, özellikle 2 kripto para birimine dikkat edilmesi gerektiğini de vurguladı. Yapılan açıklamada Bitcoin ve Ethereum kripto para birimlerinin tahmin edilen seviyelere ulaşması gerçekleşirse 100 bin doların üzerinde bir rakama ulaşabileceğini söyledi. Raul Paul röportajın ayrıntılarında; uzun bir süredir bu konu üzerine çalıştığını net bir şey söylemenin kendi açısından mümkün olmadığını ancak sosyal tokenlere yönelmenin büyük bir yatırım olacağının altını çizdi. Kripto para birimlerine ve sosyal tokenlere olan ilginin ve değerin daha da artması gerektiği görüşünü vurguladı.

Yapılan röportajda ünlü para analisti önümüzdeki aylarda Bitcoin için 100 bin dolar rakamına özellikle dikkat çekti. En çok yatırım yapılan 2 kripto borsası Bitcoin ve Ethereum için yapılan bu yorumlar takipçilerin ilgi odağı oldu. Ethereum hakkında yükselişi merak edenler için ise önümüzdeki aylarda yaklaşık 10 bin doların üzerinde bir rakamla karşılaşmasının mümkün olduğunu da ekledi.

Raoul Pol, röportajındaki çarpıcı açıklamalar kripto para alanında yatırım yapan kişilerin yönelebilecekleri bir adreste teyit etmiş oldu. Özellikle bitcoin para birimi üzerine dikkatleri çekerek yılın son günlerinde merkez bankası’ndaki dalgalanmalarla beklenen rakamında üstünde bir hamle ile karşılaşılabileceğini duyurdu.

Farklı yatırımcı ve yönetici grubundan da bu konu üzerine olumlu görüşler bildirildi. Goldman Sachs eski yöneticisi tüm vurguyu 2022 yılına yaptı. Kripto paraların 2022 yılı içerisinde zirveye çıkacağını bu aşamada özellikle sosyal tokenlere yönelmenin mantıklı bir hamle olacağını da ekledi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz