Ünlü Milyarder, Bitcoin Almak İçin Bu Seviyeyi Bekliyor!

0
6

Bitcoin ve kripto paralarda volatil hareketler devam ederken, birçok milyarder bitcoin almak istediğini fakat düşüş hareketi beklediğini açıkladı. Bu yazımızda milyarder Mark Cuban’ın bitcoin almak için beklediği seviyeyi siz değerli okuyucularımıza paylaşacağız.

Shark Tank yatırımcısı ve Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, daha fazla Bitcoin (BTC) satın almak istediğini ancak bu fiyatlarda almak istemediğini belirtti. Yakın tarihli yaptığı bir röportajda milyarder, Bitcoin’i desteklemeye devam ettiğini ve değeri düşerse daha fazla satın almayı planladığını açıkladı.

“BİTCOİN’İN DAHA DA DÜŞMESİNİ İSTİYORUM, BÖYLECE BİRAZ DAHA ALABİLİRİM.”

Cuban ayrıca, geleneksel olarak itibari para birimi enflasyonuna karşı bir koruma olarak görülen değerli bir metal olan altın yerine Bitcoin’i seçtiğini söylüyor.

“ALTININIZ VARSA, APTALSINIZ… HAYIR, BU HİÇBİR ŞEYE KARŞI BİR ÖNLEM DEĞİL, DEĞİL Mİ? BU BİR DEĞER DEPOSUDUR VE FİZİKSEL ALTININ SAHİBİ SİZ DEĞİLSİNİZ, DEĞİL Mİ? ALTIN BİR DEĞER DEPOSUDUR VE BİTCOİN DE ÖYLE…

Mark Cuban’dan FTX Borsası Hakkında Açıklama!

Cuban, FTX çöküşünün ardından sonra geçen ay da dahil olmak üzere geçmişte eleştirmenlerine karşı kriptoyu savundu.

“Bu patlamalar kripto patlamaları değil, bankacılık patlamaları oldu. Yanlış varlığa borç verme, teminatın yanlış değerlenmesi, kibirli arbedeler, ardından kurucuların kaçışları. Uzun Vadeli Sermaye, Tasarruf ve Kredi ve Alt Prime patlamalarına bakın. Aynı hikayenin farklı versiyonları.”

Cuban ayrıca kriptonun gerçek dünya uygulamaları yaratma potansiyeline inanmaya devam ettiğini söyledi. (Bknz: Binance Kurucusu Kimdir?)

“Neden kriptoya yatırım yaptım? Çünkü akıllı sözleşmelerin değerli uygulamalar yaratmada önemli bir etkisi olacağına inanıyorum. İlk günden beri bir tokenın değerinin, platformunda çalışan uygulamalardan ve yarattıkları yardımcı programdan kaynaklandığını söyledim.”

Mark Cuban yaptığı bir diğer açıklamada bitcoin almak için fiyatın 10.000-12.000$ arasında düşüş gerçekleşmesini beklediğini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz