Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri Ünlü Rock Yıldızı, Malikanesini Satışa Çıkardı! Kripto İle Ödeme Kabul Edecek

Ünlü Rock Yıldızı, Malikanesini Satışa Çıkardı! Kripto İle Ödeme Kabul Edecek

0
Ünlü Rock Yıldızı, Malikanesini Satışa Çıkardı! Kripto İle Ödeme Kabul Edecek

Popüler hard rock grubunun ünlü solisti Gene Simmons, Las Vegas’taki 13,5 milyon dolarlık malikanesini satışa çıkardı. Bununla birlikte Simmons, malikanesi için yapılacak ödemede bir dizi kripto para birimini kabul edeceğini belirtti.

Gene Simmons’a göre alıcı, popüler altcoin’ler başta olmaz üzere Bitcoin (BTC) ve Ethereum‘un (ETH) yanı sıra Litecoin (LTC), Polkadot (DOT) ve diğer bazı kripto para birimlerini kabul edeceğini duyurdu.

Rock efsanesi, bu hamlesi ile birlikte kripto para birimlerinin paranın geleceği olduğuna inandığını doğruladı.

Ünlü sanatçı kripto para birimleri ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Dijital varlıklar, paranın geleceğidir ve ilgilenen taraflara mülkü satın almak için kripto para birimi kullanma seçeneği sunmanın mantıklı bir hareket olduğunu düşünüyorum.”

Ünlü sanatçı Simmons‘ın, uzun zamandır kriptonun savunucusu olduğu biliniyor. Öyle ki Simmons, geçtiğimiz Şubat ayında, 1 milyon dolarlık Bitcoin‘e sahip olduğunu açıklamıştı.

Rock efsanesi daha sonrasında diğer popüler kripto para birimleri hakkında da paylaşımlar yapmaya başladı. Ancak Simmons, bu paylaşımların ardından  kripto para birimlerinin tanıtması için para aldığı yönünde suçlamalara maruz kaldı.

Simmons’ın mülkü, şehrin güneydoğu tarafında yer alan Ascaya lüks topluluğunun bir parçasıdır. Görkemli malikanede toplamda sekiz banyo, bir ev sinema sistemi, 1.200 galonluk bir akvaryum ve 11 arabalık bir garaj bulunuyor. Ayrıca Simmons, malikanesinin bir tarafına 130 ağaç dikerek kendine özel bir park da yaratı.

KISS‘in solisti, geçen Mayıs ayında Sin City mülkünü 10.8 milyon dolara satın aldı, ancak ailesinin 115 derecelik havadan hoşlanmadığı ortaya çıktıktan sonra Ekim ayında mülkü satışa çıkarmaya karar verdi.

Ünlü rock yıldızı, kriptonun zenginliğini yeni yeni keşfetmeye çalışan tek müzisyen değil. Öyle ki Fransız DJ David Guetta da Miami’deki dairesi için en büyük iki kripto para birimi ile ödeme kabul edeceğini açıkladı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz