Beyaz Saray eski yetkilisi David Rubenstein, Bitcoin‘in ömrünün artık kalmadığını söyleyen uzmanlara katılmadığını aktardı.

Milyarder iş adamı ve eski hükümet yetkilisi David Rubenstein, Bitcoin ve kripto paralara destek vermeye devam ediyor.

Yaptığı açıklamalar ile kripto piyasasının gündemine oturmaya devam eden Rubenstein, “cin şişeden artık çıktı” söylemiyle, Bitcoin‘in durdurulamayacağını iddia ediyor.

Geçmiş dönemlerde Bitcoin ve kripto paralara şüphe ile yaklaştığını itiraf eden ünlü milyarder, artık Bitcoin’in arkasında kötü niyetli kişilerin olmadığını söylüyor.

Gün geçtikçe Bitcoin ve altcoinlerin faydalarını fark etmeye başladığını aktaran Rubenstein, kripto paraların fiat paralardan çok daha etkili olduğunu vurgulamakta.

David Rubenstein, Bitcoin ve kripto paralar hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“BU SEBEPLE İNSANLARIN KRİPTOLARIN ÖZEL OLMASINI SEVDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. BİRİNİN NE KADARINA SAHİP OLDUĞUNU GERÇEKTEN BİLEMEZSİNİZ. DÜNYANIN HER YERİNE TRANSFER OLMA ÖZELLİĞİ OLDUKÇA SEVİLİYOR”

Dünyanın her yerine kripto paraların transfer edilebildiğini söyleyen Rubenstein, açıklamalarını şu sözlerle son verdi:

“BİRAZ KRİPTO PARAYA SAHİP OLMAK, HÜKÜMETİN KONTROLÜ DIŞINDA OLAN BİR ŞEYE SAHİP OLABİLECEĞİNİZİ VE BU SEBEPLE DE DAHA İYİ HİSSETMENİZİ SAĞLAR. BU, BİR BANKANIN SİZE KAPILARINA AÇMASINA BAĞLI BİR DURUM DEĞİLDİR”

Bitcoin ve kripto paraların özgürlük olduğunu söyleyen ünlü milyarder, insanların hükümet baskılarından ancak Bitcoin sayesinde kurtulabileceğini iddia etmekte.

Lider kripto para an itibariyle 39.500 dolar seviyelerinden işlem görürken, bugün özelinde düşüş yaşadığı gözlemleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz