Ana Sayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Borsası LocalBitcoins, Mobil Uygulamasını Kullanıma Sundu

Bitcoin Borsası LocalBitcoins, Mobil Uygulamasını Kullanıma Sundu

0
Bitcoin Borsası LocalBitcoins, Mobil Uygulamasını Kullanıma Sundu

LocalBitcoins’in mobil uygulaması artık Android’de mevcut. Yakın zaman içinde iOS uygulamasının da başlatılacağı belirtildi..

Konu ile ilgili yapılan basın açıklamasına göre, uygulama şu anda Android telefonlarda indirilebilir durumda. Mobil uygulamanın iOS sürümü ise hâlâ geliştirilme aşamasında. Şirket, iOS uygulaması için kesin bir lansman tarihi vermedi. 2021’de kurulan LocalBitcoins, özellikle de gelişmekte olan pazarlarda Bitcoin ticareti için lider bir rol oynadı. Şu anda, örneğin Paxful ve Binance P2P gibi gelecek vaat eden rakiplerin etkinliğini artırmaya çalıştığı Latin Amerika ve Rusya’daki eşler arası ticaret alanının hakimi LocalBitcoins’dir. Daha da somutlaştırmak gerekirse; Rusya’da tüccarlar geçen hafta Paxful’da 5 BTC’den daha az ticaret gerçekleştirdi; ancak LocalBitcoins kullanıcıları aynı zaman diliminde 40 BTC’den fazla alım satım yaptı.

LocalBitcoins’in pazarlama müdürü Jukka Blomberg konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Dünya çapındaki müşterilerimizin ihtiyaçlarını sürekli dinliyoruz ve birçok müşterimiz, uzun süredir bir mobil uygulama geliştirilmesini umuyordu. Biz de bu isteği karşılıksız bırakmadık.” ifadelerini kullandı. Mobil uygulama, platformun masaüstü uygulamasında sunduğu işlevsellikle aynı görünüyor. LocalBitcoins’in mobil uygulaması 190 ülkeyi, 100’den fazla ödeme yöntemini, bir Bitcoin cüzdanını, biyometrik güvenliği, kullanıcıdan kullanıcıya ücretsiz işlemleri ve çoklu dil seçeneğini destekliyor. Eşler arası Bitcoin pazarı, özellikle spot ticaretin kısıtlandığı veya yasaklandığı alanlarda gelişmeye devam ediyor. Eşler arası piyasa analizi web sitesi Anacoinda’dan alınan verilere göre, son 24 saat içinde LocalBitcoins’de toplam 10.5 milyon Dolar değerinde 32.373 eşler arası işlem yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz