Bu Unutulmuş Altcoin, Bugün Bitcoin’den 40x Fazla Kazandırdı!

0
55

KuCoin Token’ın değeri, yazım itibariyle 11,11 dolardan işlem görüyor. Coin, geçtiğimiz haftanın başlarında 7 dolar civarından el değiştiriyordu. Ani fiyat hareketi, tokenin arkasındaki kripto para borsası tarafından yapılan duyuruları takip etti. Bugün erken saatlerde KuCoin, 2CrazyLive için bir dağıtım etkinliği olan 30.000 dolar değerindeki FormationFi (FORM) listelemesini ve çekilişini duyurdu. Bunun yanı sıra, kullanıcılar için ücretli bir anket gerçekleştirdiğini açıkladı. Geçen hafta ise kripto para borsası, futbol taraftarlarının Euro 2020 maçlarını izlerken KuCoin logolu bir fotoğraf atmalarını istedi ve yine bir çekiliş duyurdu.

Bitcoin, son 24 saatte yüzde 1 kazanırken, KuCoin Token (KCS), verilere göre yüzde 41 arttı. KuCoin, 865 milyar dolarlık piyasa değeri ile piyasa değerine göre sıralanan coin’ler arasında 85.sırada yer alıyor. Altcoin’in 7 günlük kazancı yüzde 52.5, 14 günlük kazancı ise yüzde 76.1 olarak göze çarpıyor. KuCoin Token, tüm zamanların en yüksek seviyesini 10 Ocak 2018’de gördü – mevcut fiyatıyla, o zamandan bu yana değerinin yüzde 44.9’unu kaybetmiş durumda. KCS, yıllık bazda ise yüzde 1.000’in üzerinde artış yaşadı.

KuCoin Token, genellikle trader’ların borsadan değer çekmesini sağlayan bir kâr paylaşım tokenidir. Ethereum ağında çalışan bir ERC-20 tokeni olarak piyasaya sürüldü. Çoğu Ethereum cüzdanı tarafından da destekleniyor. Toplam KCS arzı 200 milyon olarak belirlendi, geriye sadece 100 milyonluk KCS arzı kalana kadar planlı bir coin yakım işlemi gerçekleştiriliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz