Ana Sayfa Bitcoin Haberleri Crypto Kaleo: Bu Seviye Bitcoin’i (BTC) Mıknatıs Gibi Çekiyor!

Crypto Kaleo: Bu Seviye Bitcoin’i (BTC) Mıknatıs Gibi Çekiyor!

0
Crypto Kaleo: Bu Seviye Bitcoin’i (BTC) Mıknatıs Gibi Çekiyor!

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir isim olan Crypto Kaleo, başarılı tahminleri ile gündeme geliyor. Son 2 haftada yaşanan düşüşlere rağmen düşüncelerini değiştirmeyen Kaleo, yatırımcıların dikkatini çekti.

Lider kripto para birimi Bitcoin 24.200 dolar seviyelerinde yer alırken birçok analist 30 bin dolar seviyelerini hedef gösteriyordu. BTC’nin 21.500 dolara düşmesinin ardından sonra ise analistlerin hedeflerinin de 17 bin – 18 bin dolar olarak güncellendiği gözlemlendi.

Bu süreçteki dik duruşu ile yatırımcıların takdirini kazanan Kaleo, son 2 haftadaki düşüşlere rağmen Bitcoin’in ilerleyen süreçte 30 bin dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşamasını bekliyor.

Popüler analist geçtiğimiz saatlerde resmi Twitter hesabı üzerinden konu ile ilgili şu sözleri aktardı:

“BİTCOİN ŞİMDİYE KADAR SIKICI BİR HAFTA SONU GEÇİRİYOR, ANCAK YİNE DE GRAFİKTEKİ SENARYONUN DEVAM ETTİĞİ NET BİR ŞEKİLDE GÖRÜLÜYOR.”

“BİTCOİN DESTEK SEVİYESİNDE TUTUNMAYI BAŞARDI SPX ŞU ANDA KRİTİK DESTEĞİNDE VE ÖNÜMÜZDEKİ HAFTALARDA 4.300 SEVİYELERİNE KADAR YÜKSELMESİNİ BEKLİYORUM.”

İlerleyen süreçte ABD borsalarında ve Bitocin’de sert yükselişler beklemeye devam eden Kaleo BTC‘nin nihai ilk hedef seviyesinin ise 30 bin dolar olduğunu vurguluyor.

Her ne kadar Bitcoin’de 30 bin dolar seviyeleri gerçek olması çok olası hedef seviyeleri gibi gözüküyor olsa da, ABD’de açıklanacak olan enflasyon verilerinin de yakından takip edilmesi gerekmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz