Ana Sayfa Bitcoin Haberleri NFL Yıldızı Daha Önce Bitcoin Almadığı İçin Pişman Oldu

NFL Yıldızı Daha Önce Bitcoin Almadığı İçin Pişman Oldu

0
NFL Yıldızı Daha Önce Bitcoin Almadığı İçin Pişman Oldu

Ulusal Futbol Ligi’nin (NFL) Tampa Bay Buccaneers takımı Amerikan futbolu savunma oyuncusu Ndamukong Ngwa Suh, 8 Ekim Cuma günü parayı yönetmekle ilgili öğrendiklerini anlattı.

Ulusal Futbol Ligi’nde kıdemli olan Suh, kariyerinin başlarında Bitcoin’e yatırım yapabilecekken gece kulüplerinde ve diğer eğlence türlerinde para harcamaktan şikayet ederek bir tweet yayınladı. Tweetlerde Suh, kariyeri boyunca yaptığı finansal hataları açıkladı ve ne yapacağına dair görüşlerde bulundu.

Suh’a göre, harcamalarla ilgili mücadelesi, bütçesinin zayıf olduğu üniversiteye kadar uzanıyor. Suh, NFL sözleşmesi sayesinde genç yaşta para kazandığını aktardı. Kendi durumundaki diğer kişilere dinsel olarak bütçe ayırmalarını tavsiye etti.

Suh, 2015 yılında tek bir kulüpte harcadığı 50 bin dolar civarındaki parayı Bitcoin‘e yatırım yapsaydı 11.4 milyon dolar değerinde olacağını hesapladı.
Tecrübeli savunma oyuncusu, kariyerinin sonlarında zengin ve varlıklı olmak arasındaki farkı anladığını ve NFL sözleşmelerinin anında ortadan kalkabilecek bir gelir olduğunu söyledi. Suh, iş dünyasına girmek için Girişim Kapitalistleri ve startup liderleriyle görüşmeye başladığını ve bunun kendisini finansal disiplin yaratma yolculuğuna çıkardığını söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz