Lider kripto para birimi Bitcoin’in 66.960 dolar ile ATH kaydetmesinin akabinde PayPal kurucu ortağı ve milyarder girişimci Peter Thiel, BTC pişmanlığını dile getirdi. Thiel, daha fazla Bitcoin almamasından dolayı pişman olduğunu aktardı.

Medyaya yansıyan bilgilere göre PayPal kurucu ortağı Peter Thiel, Miami’de düzenlenen bir röportajda kripto para birimleri, merkez bankaları ve yapay zekadan bahsetti. Thiel, geçmişte yaptığı hayatı şöyle anlattı:

Bitcoin satın almanız gerekiyor. Bitcoin’e yeterince yatırım yapmadığıma inanıyorum. Tek endişe kaynağım Bitcoin’in herkes tarafından bilinen bir sır olması. Bu konudaki soru işaretleri hala kafamda dolanıyor. Belki de bu şekliyle bile Bitcoin herkes için yeterlidir.

Thiel’e göre kaydedilen son Bitcoin rallisi kesinlikle merkez bankaları için büyük bir endişe oluşturdu. Başarılı girişimci kripto para birimlerinde görülen tarihi boğa koşusunun merkez bankalarının iflas durumunu ifade ettiğini belirtti. Peter Thiel, yapay zekayı kriptoların merkezsizlik gücüne karşı bir rakip olarak eleştirdi. Thiel, yapay zekanın dünyayı yok edecek bir teknoloji olduğunu aktardı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz