Robert Kiyosaki’den Bitcoin (BTC) Tavsiyesi

0
4

İş yazarı ve finans piyasaları uzmanı Robert Kiyosaki, Fed’e yönelik sert eleştirisinin ardından Bitcoin ve diğer bazı varlıklar hakkındaki düşüncelerini bir kez daha paylaştı.

Kiyosaki’ye göre, Fed battı ve faiz artırmaya devam edecek, bu da emtia varlıklarının ve Bitcoin’in düşmesine neden olacak. Yazar, bu dönemde bu varlıkları satın almak gerektiğine inanıyor. Dahası, Kiyosaki’ye göre, Ocak 2023’te Fed faiz düşürmeye başlayacak, bu da doların çöküşüne ve Bitcoin, gümüş ve altının büyümesine neden olacak.

ALIM FIRSATI: FED faiz oranlarını artırmaya devam ederse ABD doları güçlenerek altın, gümüş ve Bitcoin fiyatlarının düşmesine neden olacaktır. Daha fazla satın al. FED, İngiltere’nin yaptığı gibi faiz oranlarını düşürdüğünde, diğerleri ağlarken siz gülümseyeceksiniz.

Şu anda, kripto pazarındaki durum belirsiz. Bir yandan, genellikle olumsuz bir Eylül’ün arka planında geleneksel olarak iyimserlikle ilerleyen ve bu nedenle Uptober olarak adlandırılan Ekim başladı. Öte yandan, arka plan, Fed‘in tarihsel olarak yüksek enflasyonu frenlemeye çalışan sıkı para politikası tarafından gölgeleniyor, bu nedenle kripto piyasasına uygunsuz bir şekilde bağlı. Bu hafta, her zaman artan oynaklığa sebep olan Federal Rezerv yetkilileri tarafından bir dizi etkinlik ve konuşma gerçekleşecek.

Diğer şeylerin yanı sıra, bugün büyük bir bankacılık holdingi olan Credit Suisse’den olası iflas söylentileri ortaya çıkarak kripto para birimleri üzerinde ek baskı getirdi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz