Dünyanın en büyük sinema zinciri AMC Entertainment CEO’su Adam Aron, AMC’nin Shiba Inu ile özel kripto girişimini açıklamak için bugün Twitter’a gitti. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük sinema zinciri, artık Bitcoin, Ethereum ve diğer birkaç kripto para birimiyle birlikte Shiba Inu ödemelerini kabul edeceklerini doğruladı.

AMC Entertainment CEO’su Adam Aron, bugün yayınladığı bir tweet’te AMC’nin Shiba Inu‘yu kabul etmeye başlamak için kripto ödeme işleme hizmet sağlayıcısı BitPay ile ortak olacağını belirtti. Bu ortaklık, sinema biletleri ve imtiyazlar için çevrimiçi kripto ödemelerini kolaylaştıracak. Ayrıca AMC CEO’su, sinema devinin BitPay‘in Shiba Inu’yu kabul eden ilk müşterisi olduğunu ve ödeme hizmetinin 60 ila 120 gün içinde başlayacağını vurguladı.

Öte yandan DOGE ve SHIB rekabetinin ortasında, her iki coin’i de eklemek AMC adına akıllıca bir hareket olabilir. Zincir, günlük 200 dolara kadar olan hediye kartlarının satın alınması için Dogecoin’de ödeme kabul edeceğini zaten duyurdu ve SHIB’nin kripto ödeme listesine eklenmesiyle AMC, kendisini her iki rakip topluluğun iyi kitaplarına koydu.

İflasın eşiğinden döndükten sonra, şirket kriptoyu Eylül ayında işleyişine dahil etmeye karar verdi ve o zamandan beri geriye bakmadılar. Adam Aron, AMC’nin Bitcoin ile birlikte Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) dahil olmak üzere kriptoyu kabul ettiğine dair duyuruyu tweetledi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz